بالابر کشویی(چهار پایه کشویی)

 
 
 

 وسیله ای کار امد با عملکرد و قابلیت حمل ونقل اسان وقیمت عالی جهت کار در ارتفاع . این محصول در ابعاد 3 تا 7 متر تولید میشود و در ارتفاع دلخواه شما قفل میگردد .   

 
 
 این دستگاه دارای جک های محافظ در اطراف و نرده حفاظ کفی بالایی می باشد که قابل جداشدن در هنگام حمل و نقل هستند .دارای رنگ استاتیک وچرخ ترمز دار است.
 
تعادل بالایی دارا می باشد و کمترین لرزش را دارد . توسط قرقره وتسمه به راحتی باز وبست میشود . جنس ان از قوطی صنعتی فوق سبک است وعلاوه بر استحکام بالا از وزن کمی برخوردار است.که برای حمل ونقل مناسب است .
 
ایمنی وعملکرد این دستگاه بسیار عالی است و علاوه بر ان قیمت ان بسیار مناسب ومقرون به صرفه می باشد .این وسیله می تواند در کارگاهها وسوله ها - مساجد ومکانهای مذهبی - پمپ بنزینها - وحتی منازل دوبلکس مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
 
 
    
 
  
بالابر اکاردئونی
 
 
 
 
 
 
 بالابرهای های اکاردئونی یاقیچی به دلیل اینکه میتوانند به حد اکثر حالت جمع شدن برسند وهم به دلیل تنوع بالای ظرفیت واندازه  کاربرد های متنوع وفراوانی را دارا می باشند از بالابرهای  متحرک حمل  نفرگرفته تا بالابرهای خودروبر وهمچنین میز بالابرها .
نکته قابل توجهی که در همه بالابرهای قیچی مشترک است این است که فیزیک وساختمان اینگونه  بالابر ها موجب میشود که انتقال نیرو از جکها به بازوها به سادگی میسر نشود ودر تمامی نمونه های موجود مشکل تغییر نیرو و تغییر سرعت حرکت بالابر وجود دارد . این مجموعه افتخار دارد با ابداع روش انتقال نیروی منحصر به فرد این مشکل را برطرف نموده  وموفق به دریافت گواهیثبت اختراع  دراین زمینه شده است.
 
 
 
 
 این کارگاه فعلا در زمینه ساخت میزبالابر های قیچی تا ارتفاع 160 سانتیمتر فعالیت دارد.وبرای ارتفاع های بالاتر سفارش نمی پذیرد.